Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 55/100
(mesazhet 676 - 690 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] (55) [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Rrahim
Podujevė

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 06/06/2007 14:54:23
jeni shum te mrekullueshem jeni me te miret veq vazhdoni se mir shum ju pershendse per zemerzisht nga podujeva gjith te mirat qa...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi mario
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 06/06/2007 14:22:41
mirdita te gjithve si po ia kaloni ti o barbon pse vetem mashtron njerez vetm lepuri ja kalon me te hikura.........................deshiroj te jesh mire
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KLODIANA
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SHQTOOL)
 05/06/2007 20:54:25
Pershendetje..ANGELA..skenderi..te veqante...pershendetje...
KLODETTA..
.

ilda...
ALTINI...

mario...
EDA..
shtiza...
erisa..
.ILDA...
dhe te gjith te tjeretkush shkruan te kete sit..jeni te mrekullushem te gjith...paqi fat e lumturi ne jet.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Klodetta
Therande

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 05/06/2007 18:46:10
Mirdita t'gjith ju miq desha t'ju pershendes perzemersisht ciaoo ciaoo t'ia kaloni sa me mire tung.... paqi fat ...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4 Dėrgo Email
 05/06/2007 15:10:33
mirbremaaaaaa
pershendes te gjithe
pershendes te gjithe oto zemrat kan dhembie dashurie se dashuria ka ikur karg adhe nuk do takohen kurr.i ka keto jeta.
po forca e cdo njeriut eshte qe te shikoj perpara edhe te eci me endra te reja.
se jeta eshte e vogel dhe ne as 1 pik nga gjithe bota.
altin faleminderit per llafet e mira per mua je shume qun i mire dhe ke respektin tim
klodiana mefal qe ika dje kshu po pata nje problem do flasim se kemi lene mabetin ne mes
kurrse ti qe je atje dhe nuk flet e di afatin edhe e di si ndihem per ty ......!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ALTIN
ITLIA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 05/06/2007 13:50:25
pershendetje te gjithve dhe uroj te jeni mire me shendet .....
dhe doja tju thoja qe kam nje respekt te vecant per skenderin dhe per angelen i uroj tja kalojn sa me mir dhe te ken fat ne jet jeni dy persona me karkter dhe keni nje zemer te paster........
nje dit te lumtur te gjithve ju qe na doni dhe ju duam me gjith zemer jeni te mrekullushem te gjith ju qe shkruani ketu dhe na krijoni shoqeri.
ah nje pershendetje asaj vjazes qe ka humbur nenen doja ti thoja me vjen shum keq sde e mendoj vet si ndihesh por cfar te besh jan gjera qe ndodhin ,,,
se dhe un para 8 vitesh kur u nisa per te ikur ne shqiperi isha ne qef por kur arrita e gjeta nenen te vdekur dhe nuk e prisja nje gje te till por cfar te besh ,
prandaj mos u merzit
ciao a tutti un bacione
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SHQTOOL)
 05/06/2007 03:30:00
mirmbrema dhe pershendetje per te gjith...pershendetje te veqante per ato qe jan zghut tani ciaooooooooooooo naten
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SHQTOOL)
 04/06/2007 21:33:42
hi pershendetje te gjithve si jeni..pershendetje skenderi si ja kalon...pershendetje angela flm..dhe ti je me te vertete fantastike....pershendtje alda...ilda erisa...shtiza.. e te gjith pa perjashtim ju uroj gjith te mirat...paqi fat..ciao ciaoo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4 Dėrgo Email
 04/06/2007 19:15:18
mirbrema
pershendes te gjthe pa perjashtim
pershendes vecante eda london, ilda dhe shokun tim agoustinin.
altin je shum cun i mire e perfundojm mire dhe jemi shok
klodiana je shum e mire zemra edhe mos u merzit per asgje je shume shume e brekullueshme edhe te pres nje dite ne athine
kurrse ti skenderi athine nuk ta kam fajin qe me ke vjedhur zemren edhe nuk ma jep.ajde bravo se nuk na le te flejme me telefonatat tere naten.
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Klodetta
Therande

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 04/06/2007 18:57:30
Mirdita miq te nderuar , eshte hera e pare qe po ju shkruaj , desha t'ju pergezoj per faqen tuaj ngase ka shum gjera interesante ktu vertet desha t'ju pershendes dhe besoj se do me pranoni si shoqen tuaj qe nga sot ... tung tung , shpresoj t'ia kaloni sa me mire mirupafshim ...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 04/06/2007 18:33:38
Pershendetje miqe

faleminderit ,Erisa , Shtiza, per ngushellimet , vdekja e gjyshes sime vertet me ka ber te ndjem keq se ai per mua ka qen nena ime e dyte

flm eda london per pershendetjen
Fillimi i faqes 
Dėrguesi mario
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 04/06/2007 18:21:38
mirdita te gjitheve si po ia kaloni po me pelqen shume kjo faqe dhe ju per.... te gjithve kudo qe ndo.....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Eda london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 04/06/2007 17:50:00
Mirdita te dashur miq,gezohem qe te gjith po kthehemi tek faqja jone si dikur.U pershendes me mall te gjithve
Pershendetje Ilda
Elda canada
Mira london
Dures shinavlash
Cunat nga shijaku
Elton shijaksi
Vera
Roze
Inspektorja
Tani
Ivo shijaksi
Femra shqiptare(Linda)
Shtiza
Sallaku (Gezuar ditlindjen dhe 100 vj te tjera)Pershendetje
1MIK I VJETER
BRUNI
Klodiana
Anxhela (athine)
Skenderi
Dhe shume te tjere (te me falni qe nuk me kujtoheni per momentin)
U uroj te gjithve 1 vere apo (pushime te kendshme)
Bye nga Eda london
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SHTIZA

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; it; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.3
 04/06/2007 15:56:33
Mirembrema te dashur miq.
Shpresoj qe te jeni mire, kudo qe te ndodheni.
Une dje bera nje pershendetje dhe te them te drejten nuk i pata lexuar faqet e me siperme.
Sot e kuptova qe ILDES i kishte ndodhur nje fatkeqesi.
ILDA ngushellimet e mia dhe i bashkengjitem dhimbjes tende pasi e di se c'do te thote qe te humbasesh nje njeri te rendesishem, ashtu sic eshte nena.
Shpresoj qe Zoti te te ndihmoje dhe te te jap forcen per te vazhduar perpara pasi une e kam kaluar vete dicka te tille dhe e di shume mire se c'do te thote.
TE uroj gjithe te mirat dhe sa me shume fat ne jete...
Nje perqafim SHTIZA
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ALTIN
ITLIA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 04/06/2007 15:56:02
PERSHENDETJE TE GJITHVE JU QE SHKRUANI NE KETE FAQE TE MREKULLUSHME......
VAJZA KUR LEXOJ KETO GJERA TE BUKRA QE SHKRUANI NDIHEM SHUM MIR ME DUKET SI KUR JAM BASHK ME JU SPS KETU NE ITALI NUK KAM MUNDESI TE FLAS ME NJE VAJZ SHQIPTARE ,DHE KETA ITALIANT JAN TE MIR POR JO SI SHQIPTARET TONA DHE NA MUNGONI SHUM ................
JU UROJ NJE DIT TE BUKUR BASHK ME TE DASHURIT E JUJ DHE TE JENI SA ME TE LUMTURA
CIAO A TUTTI UN BACIONE DOLCE A TUTTI CIAAAAAAAAAAAAO
ALTINI
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] (55) [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003