Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 56/100
(mesazhet 661 - 675 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] (56) [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi ERISa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 03/06/2007 23:51:14
Mirembrema te gjitheve
ckemi nga ju ketu si e kaluat kete fundjave

Nje pershendetje per ILDEN
kam lexuar ketu per humbjen e nenes dhe te them te verteten qe me erdhi shume keq qofshi vete

NDhe nje pershendetje per gjithe ju tjereve qe shkruani ketu nje mbremje sa me te kendeshme per ju dhe naten e mire
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 03/06/2007 20:46:58
Pershendetej ,,,,
Bionde
Shtiza
Sallaku
Anila
Femra shqiptare
Bruni
Durresshinavlash
Azemi
ivo_shijaksi
Elton_shijaksi
Klodiana
Agusitn
Angela athens
ardi
Altin
klea
Erza
Skenderi
Tani
Mira
Elda Canada
Eda London
Inspektorja
Roze
Vera
Edi nga kuksi

Etj etj qe nuk me kujtohen per momentin
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
ger

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SHQTOOL)
 03/06/2007 14:07:55
hi pershendetje te gjithveee..tja kaloni mir..ciao ciaooooooo atutti ciao skenderi dhe angela pershendetje.. paqi fat,,,,,,,,,,,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SHTIZA

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; it; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 03/06/2007 10:29:05
Miredita te dashur shoke dhe shoqe. Shpresoj qe jeni mire kudo ju ndodheni.

U bene disa kohe qe nuk po shkruaj, dhe kjo jo se nuk kam pas deshire te shkruaj por per disa arsye familjare. Nejse pak rendesi ka.
Une jam me te vertete e lumtur dhe me behet qejfi qe po shtohen ne kete faqe c'do dite e me shume djem dhe vajza nga mbare Bota. Mundohen sado pak qe te jene afer njeri tjetrit me shkrimet dhe pershendetjet e tyre dhe kjo eshte nje gje me te vertete e mrekullueshme...
PERSHENDES te gjithe ata qe shkruajne ne kete faqe dhe ne vecanti " Bionden.. tashme mitike e kesaj faqeje, i uroj gjithe te mirat e kesaj Bote. Gjithashtu po shikoj qe Azemi nuk po shkruan prej disa kohesh dhe do te kisha deshire qe te ishte present me shkrimet e tij, megjithate shpresoj qe te jesh mire dhe qe Zoti te jete me ty ne c'do hap te jetes tende...
NJE PERSHENDETJE NGA ZEMRA PER TE GJITHE JU QE SHKRUANI NE KETE FAQE JENI ME TE VERTETE TE MREKULLUESHEM... shoqja juaj SHTIZA.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 02/06/2007 22:17:05
Mirmbrema te gjitheve ju qe shkruani ne kete faqe .Nje pershendetje te vecante per sallakun me shpresen qe te kesh kaluar nje ditelindje te mrekullueshme sic je dhe vete .Ju uroj nje fundjave te bukur miqve te mi dhe nje perqafim ngushellimi ILDES per humbjen e nje personi te shtrenjte sic eshte nena.Qofte i perjetshem kujtimi i saj dhe ty te lehtesohet dhimbja .
Nje perqafim per ;brunin,durreshinavlash, dhe vajzat e ketij forumi roze ,ilda ,femrer shqiptare naten e mire ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agustini
peshkopi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 02/06/2007 21:12:56
mirmbrema te gjithve mir jeni kjo ishte faqja me e mirqe kam gjetur deri tani por tani ste mer malli qe ta shikosh me gjeja e par qe shikon tani jan vetem sharje dhe ofendime prandaj spo e zgjas shum kalofshi mir ditet ne vazhdim naten e mir...........***********!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
athine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 02/06/2007 21:12:02
mirbrema
pershendes te gjithe pa perjashtim
altin une gjeri tani ca kam shkruar ketu vej emrin.tani kush ai qe shkruan nuk e di dhe nuk me intereson
megjithate e leme ketu se nuk me pelqen te bej llafe dhe e di vet qe nuk ke te drejte.
cdo njeri ka problemet te tija edhe nuk meret me budallallleqet e tjetrit
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ardi
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 02/06/2007 20:18:57
o cuna mos e prishni muhabetin se neve shqiptaret si kena zakon keto gjera m;bi te gjitha esht munges kulture .une spo ju jap mend .por me te vertete ska lezet naten e mire te gjithve nga londra......
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
italia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 02/06/2007 18:16:43
ti ore legen me ate emer www altin mos fol ashtu se sa per gey ma sill i her motren tende dhe shikoje se ca jam gey a po mashkull po deshe provoje adhe ti pas motres tende .......cfar do nga un eshte puna ime se sa emra kam ok dhe un kur lexoj ne kete faqe lexoj ku ka emer femre ok po me gjan se je ti gey...
ose do jesh angela athens si thua angela e gjeta po deshe mos e prek me emrin tim me goj ok ciaooooooooo..
dhe skenderit i thuj ta mbyllim me kaq dhe kur shkruani vendosni adresen e juaj mos shkruani me anonim se pastaj kaloni ju si gey ok angela ose skenderi e lem me kaq se ju jeni me te mir ne kete faqe mos e keni hall se nuk dal para jush ok ..
DHE SA PER ADRESAT JAN TE MIAT ALTIN_GO@YAHOO.IT EDHE ALESSANDROGO@HOTMAIL.IT JAN TE MIJAT OKPRANDAJ E LEM ME KAQ ANGELA DHE TI SKENDER CIAOOOOO
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4
 02/06/2007 17:27:35
hi mirmbrema te gjithve mir jeni...ciao pershendetje per te gjith..ju uroj te jeni mir dhe te kaloni nje fund jave te kendshme...ciao skenderi mir je si po ja kalon deshiroj nga zemra te jesh mire...ciao ciao ciaooooooooo
atuttiiiiiiiiiiiii
Fillimi i faqes 
Dėrguesi www.altin je ,,,,,,

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4
 02/06/2007 15:57:27
am te them dicka
ai qe del ketu edhe eshte 1 njeri me dy fytyra
thot qe eshte altini edhe eiste dhe alesandro ere thote qe eshte sandri.mpashke eshte nje njeri simpatik ne fytyre po njeri pa asnje orientim shpirteror.
sa per ato qe thote eshte njeri analfabet edhe seshte as burre po nje budalla
as te flas nuk di.dhe si ka thene vet eshte pak gay
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ardi
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/06/2007 15:50:37
mirdita te gjithve si po ia kaloni ket fund jave ketu ne londer besoj se do tia bkaloni mire sepse qenka nje kohe shume e bukur sot..ju per... te gjithve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 02/06/2007 10:33:45
MIRMENGJES te githve dhe nje dit sa me te bukur x te gjith ju ku do qe ndolli....
Ju them te drejten me mori malli tju shkruaja ne kete faqe te mrekullushme ,sps jan njerizit te mir ne kete faqe por me teper vajzat jan gjithmon me te embela ajo bukurija e tyre qe na mer malli cdo dit per ato ,por cfar ti bejm kurbetit sa na ndau dhe skemi mundesi te kontatojm me njeri tjetrin...nuk di cfar tju them me nje dit te mir ju perqafoj shummmmmmmmm..
i kerkoj vajzave te na kontatojn se ndjehemi shum te vetmuar pa presencen e juaja,mos mendoni vajza se jan europiant ne zemrat e juaja.... jo zemra gaboheni ne qofse mendoni keshtu se jemi neve ne zemrat e juaja dhe ju duam fort ciaoooooo^^^^^^**////ALESSANDROGO@HOTMAIL.IT
Fillimi i faqes 
Dėrguesi anila
canada

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 02/06/2007 04:51:04
Ilda me vjen keq per cka te ka ndodhur qe ke humbur nenen(nga poezia qe te kam lexuar me pare).Por ti je e re akoma dhe jeten do ta kesh te lumtur nga urimet e nenes mos u bej pesimiste.Kete e kuptova dhe na poezia tjeter ne lidhje me jeten tende ne kurbet.Une te uroj fat e shendet.Nuk e di po kam nje parandjenje sikur je nga elbasani.Une vete nga ky qytet jam.Edhe njeher te uroj gjthe te mirat.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Klea
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; yplus 5.1.04b)
 02/06/2007 02:06:17
Pershendes Te Gjithe Shqipetaret Duke Ju Uruar
Gjithe Te Mirat
Klea.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] (56) [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003