Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 57/100
(mesazhet 646 - 660 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] (57) [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi ERZA
MANCHESTER

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; SeekmoToolbar 4.8.4) Dėrgo Email
 01/06/2007 23:31:34
TUNG NGA ERZA UK JU PERSHENDES BLERO NGA ZEMRA JENI MA I MIRI MBI TE GJITHET. JAM NJE ADHURUSE E JUAJA DHE I DEGJOJ KENGET TUA QDO DIT.VETEM VAZHDO KESHTU SE TE KA HIJE. ME QE JAM MUSAFIRE KETU NE IRL NUK DO THOT QE HARROJ TI DEGJOJ KENGET TUA. EJ BLERO TE PERSHENDET EDHE SHOQJA IME LORINA GJITHASHTU QAOOO JE MA I MIRI BLEROOOOOOO....
LOVE ERZA
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 01/06/2007 21:14:31
mirmbrema per te gjith ckemi si ja kaloni ju mict emi me kishit munguar shum ja tani jam perseri ketu ju uroj nga zemra cete jeni mire dhe tja kaloni sa me mire ,pershendetje te vecdanta per Tanin dhe u gezovashum kurt te lezova ,Ersen dhe Klodianen ju uroj nga zemra fat lumturi dhe mbarsi ne jet dhe ne familjet tuaja .ju pershendes te gjith pa perjashtim te gjithve paci fat mbarsi dhe suksese ne jeten tuaj , me nderim dhe respekt nga miku juaj Skenderi Athin GR..// nje nat te kendshme per te gjith ciaooo ////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi shyqo
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 01/06/2007 19:32:56
mirmrema te gjithve eshte hera e pare per mua qe po futem ne kete faqe te inter...ndoshta tani e tutje do te vazhdoj te shkruaj ne kete faqe ju per...te ghith....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 01/06/2007 18:50:16
pershendetje per te gjith
si po e kaloni shpresoj dhe deshiroj
tja kaloni mir dhe gezuar te gjith
po vecanti ti ersia te uroj caste te
kendshme
pran njerzve ce ti do zemra respekte per tegjith

o rini mo e plagosni jeten me thashetheme
se jan gjera te pa vlera thashethemet.

po ideja ime se nje ce merret atopun ce thot altini per skenderin
atyre tipave su del koh pe te shkruar ne internet
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ardi
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 01/06/2007 14:24:40
pershendetje te githve tani po e mbyllim sepse .kemi edhe pune te tjera per te bere ja kalofshi mire te gjith kudo qe jeni cao.....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ardi
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 01/06/2007 14:05:16
o turo shkruaje ndonje gje te bukur se st kemi harruar por largesia ben te veten shkruaj ndonje poezi se ti i thur bukur te shkretat .......
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 01/06/2007 13:54:27
Pershendetje te gjitheve po en vecanti mikut tim te shtrenjete SALLAKU

GEZUAR DITELINDJEN DHE 1000 DITE SI KETO

Te uroj jgithe te mirat e kesaj bote ty dhe familjes tende qe Zoti te qendroje gjithmon afer teje .
GEZUAR GEZUAR nje puthje nga genova
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ardi
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 01/06/2007 13:49:27
mirdita te gjithve kudo qe jeni si po ja kaloni andej nga shqiperia se neve jemi shume te merzitur ketej jashte atdheut
Fillimi i faqes 
Dėrguesi landi
ferizaj

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 31/05/2007 17:28:26
tugn ku jen a je ni mir shum veb i mir qeky eshte dhe mua me novoitet per fjal te urta dhe biografin e shkrimtarve
tung kalo cakerr
Fillimi i faqes 
Dėrguesi gona
ferizaj

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 31/05/2007 15:53:46
tung kjo veb faqe me ka pelqyer shum seps mund te gjej gjithqka me jeten dhe veprimtarin e naim frasheit skisha azgje me thon veq suksese se shum e mir eshte kjo veb faqe ju uroj sukses
imlli jem g-ona-22@hotmail.com
qaoo kloni xix
Fillimi i faqes 
Dėrguesi miri mirdit
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 30/05/2007 19:32:34
persh per tegjith ju me pelqeu shum kjo faqja juaj, ju uroj dite samet lumtura............
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Skenderi
Athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 30/05/2007 17:06:55
kudo ne kete bote kurse ne ate cytetin ten sado cete ri nuk paguaj kurre dhe mund ti hjekun koken per mua pa bere nje as dy ok dhe po desha te gjej nje njeri dhe te mesoj kush eshte ai dhe ke ka ne jeten etij egjej dyrekt se kam vendin e punes ashtu dhe kam mundesi te kontrolloj cilindo shqiptar kudo cetejete ne kete bot ok megjithate kam deshire ti leme ketu gjerat se i merzitem te tjeret dhe po deshe te komunikojme ne msn jan keto ne yahoo.skenderi_ndosha@yahoo.com,dhe hotmail skender1979@hotmail.com ok pres te bisedojme tja kaloni sa me mire ok
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Skenderi
Athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 30/05/2007 16:39:10
ti cdo mendojshe ne cofte se je ne krevatin espitalit dhe ke kater dit ne koma dhe kur vjen ne gjendje te flasesh te thon se dikush ce se njef fare se ke gacmu kur se ke ofendu kurr dhe te injoron pa cene asnje gje evertet ne ato ce shkruan sido bejsh ti me thuaj llogjikoje veten tende si tu duk kur te shkrojta une ato tu duk mire dhe mua me erdhi zor shum kur ti shkruata se nuk eshte ne mentalitetin tim te ofendoj kurr te tjeret dhe ti perseri kemgul atje por ska problem une jam aj ce jam dhe si kam zili kuj ne kete bot se ne jet i kam pare te gjitha dhe per mua gjithe bashk biseduesit ne emigrim ose shqiptaretdhe shqiptaret jan vllezer dhe motra te tone dhe te them te drejten ti po te errdhi ne dore per mendimindhe mund ta bejsh por mua me behet cejfi ce te jem une ai ce ta ken gabimin okte thirra ne yahoo dhe nuk e prenove ftesen dhe nga ajo u acarova me shum, se ste kisha gacmu kurre dhe me beri shum pershtypje ajo sjellje ndaj meje se une jam nje njeri ce kam shok -
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Skenderi
Athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 30/05/2007 16:11:32
mjerdita , Altin kam mete then nje gje se kush jam une dhe kush je ti etregon koha 1 kurse per sa i perket kultures ekem pare se ku jemi cete dy 2 ,kurse sa i perket cete takohemi pas dyzet e tet oresh dal ketu dhe mund te vi kudo ne evrop mbrenda 12 oreve dhe ste le ty te lodhesh cete me kerkojsh ,kerse kush eshte legen ke mistrec ekemi tegu me shkrimet tona me respektin ce kemi ne kete face dhe ne facet te tjera se une shkruaj ne shum face shciptare
dhe me vijne ftesa nga gjith bota per mbremje dhe organizime ce bejne shciptaret ne emigrim dhe kurse persa i perket trafikimit une jam ai ce ikam vene prangat shum njerzve dhe mund ti ve dhe ty kur te dua une ok ta dish ate ,dhe desha te bisedojme se msn te shof se cfar shpjegimi do me japish se une nuk kam nje dit ce shkruaj ketu por kam shum koh ce jam ne kete face dhe skam marre kurr njeri ne goje as sja bere ne jet kurr egoist per gjera te tilla dhe skam ofendu kurr njeri ne kete sajt ok .vazhdon me lart ok--------
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Skenderi
Athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 30/05/2007 14:09:26
Mirdita per te gjith ckemi mire jeni si po ja kaloni me shendet mire cthoni ndonje gje te ju uroj te jeni mire te ja kaloni sa me mre paci fat lumturi dhe suksese ne jeten tuaj kudo ce ndodhi ne kete bot te merzitshme
ju pershendes te gjithve pa perjashtim ku do ce jeni .percafime tja kaloni sa me mire .ciaooo//
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] (57) [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003