Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 59/100
(mesazhet 616 - 630 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] (59) [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 28/05/2007 20:49:59
Mirmbrema per te gjith ckemi si ja kaloni mire keni cene .Pershendetje te vecante per Ersen ckemi mire je si ja kalon me shendet familje dhe pun mire te uroj te jesh mire dhe tja kalojsh sa me mire pac fat dhe suksese ne jete urimi ime ndaj teje te gjitha bukurite ekesaj bote ,me nderim dhe respekt nga shoku juaj Skenderi athin. PERSHENDETJE te vecanta kan TANI ,KLODIANA ju uroj te jeni sa me mire si nga shendeti familia dhe punet ,paci fat,lumturi dhe suksese ne jeten tuaj .Me shum respekt dhe nderim nga miku juaj Skenderi athin.Dhe ne fund nje pershendetje per Zemren time Angjelen tdhe i them se e dua shum je gjysma e Zemres sime te dua , Urime per te gjith nje nat sa me te kendshme paci fat mbarsi ne jeten tuaj , me nderim dhe respekt nga miku juaj SKENDERI ATHIN , NATEN DHE NESER NJE DIT SEMETE KENDSHME ,CIAO CIAOOOOO//////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 28/05/2007 20:24:26
ckemi njomza
faleminderit per interesimin tim je si shpirt mere adresen time te lutem te pres ne msn
Fillimi i faqes 
Dėrguesi njomza
tirane

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 28/05/2007 19:47:27
altini te pershendes je shume praktik nuk gjej shume kohe per te folur por atehere kur ishte ai muabeti i skenderit mu duke i lene jashte loje nga vajzat dhe te shkruajta .me shkruaj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi player.fita
miresh

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 27/05/2007 18:33:04
helloo may frindss hehehe my sweetyyy hgahghaga hehehe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 27/05/2007 15:07:50
Pershendetje miqe!

Pershendetje tani flm per pershendetjen edhe ti je i mbrekullushme me poezit e tua

Pershendetje Sallaku flm shume ,, edhe pse eshte e dhimbshme vdekja duhet ta pranojme se persa kemi linudr dihet qe e kemi nje vdekje . te uroj nje dite te bukur dhe mire se na u kthve perseri me shkrimet e tua.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
New Jersy USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; ZangoToolbar 4.8.3)
 27/05/2007 13:31:42
Nje pershendetje per miqt e mi te vjeter dhe te rinje qe shkruajne ne kete faqe!
-Ju falenderoj nga zemra per pershendetjet qe me keni bere, dhe megjithese me vonese gjej rastin qe t'ju pershendes edhe une!
Ju e dini shume mire se sa e ngarkuar eshte jeta sidomos ketu, dhe na tepron shum pak kohe qe te shkruajme po mos mendoni se ju harrojme!
"Bruni"!
Te pershendes, dhe te uroj edhe 100 vite, se mora vesh qe ke patur ditlindjen neprmes mikes tone te nderuar "Biondes" se ciles i uroj shendet!
Jeni te mrekullueshem dhe ndihet mungesa juaj!
E di se tani ka filluar plazhi andej dhe veshtir t'ju teproje koha, po mos na harroni.
Pershedes "Tani", je me te vertet djal i edukuar dhe ato qe shkruani ja shtojne lezetin kesaj faqeje!
Pershendes"Papirus", "Motrat Shqiptare","Shqiptar" ne OH, "Eda" London, "Elda" "Linda" USA etj qe nuk po me kujtohen emrat!"Azemi": -ku je bre burre i dheut, ku i ke poezit qe na shkruaje!,
Respekt per te gjith!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
New Jersy USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; ZangoToolbar 4.8.3)
 27/05/2007 13:04:41
Pershendetje per te gjithe!

Per miken tone "Ilda"!
-Ju lutem pranoni ngushellimet e mia te sinqerta per humbjen e njeriut me te shtrenjet qe te ka sjelle ne jete, te Nenes!
Kam respekt per Ju, i keni munguar kesaj faqeje, po fatkeqsisht paske patur arsye te madhe!
Keto jane ligjet e jetes, fatkeqsisht nuk i ndryshojme dot, dhe jemi te detyruar ti pranojme dhe ti perballojme!
Largesia e shton me shume merzitjen dhe mallin.Kur morem keto rruge te mallkuara te kurbetit i kemi marre parasyshe te gjitha....!
Prandaj, duhet te behesh e forte!
I leh'te i qofte dheu Nenes tende!
Nuk e di kohen qe te ka ndodhur po ngjarje te tilla jane gjithmone aktuale dhe kurre nuk largohen nga mendja, nuk i thone kot :-"Nene eshte Nena"!
Bashkohem me miqte tone te kesaj "Sofre Shqiptare", ne hidherimin tend!
Te uroj fat te mbare tani e tutje, qofshi jete gjate dhe kurre mos u lendofte zemra jote ne jete!
Te fala me respekt!
"Sallaku"
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 27/05/2007 10:47:41
mermengjes
te kaloni 1 dite te bukur dhe shume shume te mire kudo qe jeni
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 27/05/2007 04:18:21
pershendetje te gjithve e uroj te jeni mir e tjakaloni mir

ilda je e mrekullusme na mushe syt me lot
te uroj gjith te mirat e kesaj jete

me kujtohet kjo kenge
kur nje zog nje pellum ne shikoj
duam krah si ata te fluturojm
zemra jon tik e tak kur troket
me zemrat flet
>
ne gjdo stin kudo jan pranverojn
dhe nesy ata mbajn jeten ton
dashurin lumturin e pa fund
me endrra shum

kan nje bot me enderra
jan te vegjel shum
mos lendoni nena syrin epa gjum
te gjitha do ti dhuroja
kac te lumtur ti shikoja

mos jau prishni lumturin
mos jau prekni dashurin
askerkush mos ta provojn se nenat sju lejojn
fjala nen kudo ne bot
zjarr nga zemra e dashuris
mirmegjesi tegjith thojn
se nena lind njeri
kjo dor ce tundi djepin gjith boten e sundon ..,.,.;

pershendetje te gjitve
pa te harrur edhe ty skenderi na shkruaj te lutem edhe ti erisa mos na harro.erisa
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 27/05/2007 02:45:23
Hey pershendetje Anila ckemi si je ti ? po e kam shkrujt vet kete poezi dhe eshte rele meka ndodhe para disa muajsh , shkova te vizitoj nene time qe ishte e semur , po nuk ju gjenda pran ne castin e fundit. te uorj gjith te mirat bukuroshe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi anila
canada

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 27/05/2007 01:09:59
Ilda shume e bukur poezia qe kishe shkruar me ka prekur shume,kam qare me te vertet edhe tani qe po shkruaj lotet me rrjedhin .Zoti i dhente shendet atyre prinderve andej se pa ato (mos o Zot)do na iki gjysma e shpirtit.Nuk e di e ke shkruar vete apo e ke lexuar ne ndonje liber por di te them qe kane ndodhur ne te vertet situata te tilla.Te pershendes nga zemra ty dhe gjithe te dashurit e zemres.Ne qofte se shkruan vete poezi ,te uroj suksese ne fushen e krijimit.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 27/05/2007 00:21:42
po njomza ja ku po ta kthej pergjigjen jam 25 vjec
po ti po te jesh e interesuar per mua
flasim me ndermjet msn se nuk kam qef te publikoj te gjitha gerat e mija ok zemra adresa esht kjo
ALTIN_GO@YAHOO.IT
OK PO TE INTERESOJ ME CONTATO UN TE PRES
CIAO
Fillimi i faqes 
Dėrguesi njomza
tirane

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 26/05/2007 22:02:51
altini sa vjec je ti qe nuk e mban mend gjuhen ? me kthe pergjigje
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ilda
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 26/05/2007 17:07:16
Pershendetej te gjith !
pershendetje Bionde, Bruni, Durresshinavlash.

~~~~~~~~~~~~~poezi~~~~~~~~~

Te shifja te shtrire ne shtrat nena ime
lotet mblidheshin ne sy
dhe te qaja para teje nuk mundesha nuk
mundesha te flisja as me ty.
te shija se si renkonte shpirti yt
se si lotet rrodhni sysh zemra me
coptohe nga dhimbja
kush e dha vdekjen me thoni kush?
kurbeti me therriti perseri
nena me dueht te shkoj
dy dite te vetemme kishin ngelur koken
mbeshtes tek ty me
lethatove mbi krye a do te jesh
vall kur te kthehem ketu?
mundohesh te me buzqeshte me zore
mundohesh te shtirej se ish mire
por thell ne shpirt e kuptoja
se vdekja eshte e pa meshir
te putha leht ne te dy syt
qam te dya per nje cast
duart shtrenguam dhe leht u ndam
engjllin time mbi koke ta lash.
me than se me kishte kerkuar
donte qe frymen e fundit te jepte ne krahun time
fjalen e fundit emrin time kishte then
dhe shpirti kishte ikur me renkim
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 26/05/2007 12:26:48
Mirmengjes te gjitheve dhe nje pershendetje nga ana ime per te gjithe.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] (59) [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003