Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 60/100
(mesazhet 601 - 615 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] (60) [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi bruni
GENOVA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 25/05/2007 22:28:31
pershendetje te gjithve si jeni?
ne vecanti mikes time BIONDES flm shum x persh... & urimin qe me bere. me behet qejfi qe vazhdon ti japesh bukuri kesaj faqje te uroj gjith te mirat yllo. nje pershendetje x miqt e tjer nuk po i permend me emra se tani njihemi dhe e kuptojn vet se kush jan kalofshi bukur...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi biondia
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 25/05/2007 14:54:50
Pershendetje te gjitheve dhe ne vecanti miqve t emi te kesaj faqe qe me mungojne shume .
Nje pershendetje dhe vajzave te ketij siti dhe ju uroj nje dite te bukur .Jeta eshte kaq e bukur dhe e shkurter dhe nuk ja vlen qe te merziteni me keto gjera .
ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SANDRI
ITALI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 25/05/2007 11:37:48
O ALTIN TA PACIA BORXH
QENKE DJALI KEQ E KUPTON CFAR ME BERE ?ME KE INJORUAR FARE
UN I SHKRETI PUBLIKOVA ADRESEN TIME PER TU LIDHUR ME NJE VAJZ KURSE TI TALLESH ME ADRESEN TIME O LEGEN JE PA VLERA FARE PO TE THEM MOS U DUK ME NE KET FAQE SE NUK TE DO ASNJERI ME KETU IK TANI SE NUK KAM ME NERVA
ANGELA E SHIKON KUSH ESHT FAKTORI I KESAJ PUNE KRIMINELI NUMER NJE ALTINI
O ALTIN NUK MUND TE SHAJ DOT SE JAM NJERI ME KULTUR POR TE PAKTEN MOS U DUK ME KETU
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 25/05/2007 11:27:26
MIRDITA O SANDRI TANI SA LEXOVA MESAZHIN TENDE .
TI MIR BEN QE SHAN SE KE TE DREJT SE ESHT NORMALE .
ANGELA O SANDRI O SKENDER JAM UN ALTINI QE E KAM BER KETE GJE DHE KAM SHKRUAR ME ADRESEN E SANDRIT
E BERA SPS VETEM PER SKENDERIN PO SHKRUASHIN VAJZAT DH E U MERZISIA .POR JU KEKOJ FALJE
E BERA GABIMIN
O SANDRI ME FAL QE TE INJOROVA CIAO
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sandri
italia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 25/05/2007 11:09:51
ciao angela
un jam sandri i vertet ,o rrush te betohem qe se kam ber un kete gje
un di qe e publikova adresen time per tu njoftur me nje vajz ,dhe nuk e di kush i ka ngaterruar keto gjera!!!!!!!
te lutem zemra mos me akuzo kot se nuk kam faj dhe nuk di asgje te betohem un e dua kete faqe po i kam shar kush i ka ber keto gjera kete ngaterres se un nuk e publikova adresen ti per ta marr to tilla njerzish edhe te bejn keto gjera!!!! por e publikova per tu njoftur me nje vajz shqiptare se e dua shqiperin edhe vajzat tona se jan te mira dhye tu bukura .un po u bej thirrje te gjith ju te ke saj faqe kush do te me njohi kush jam un te marri adresen time dhe te kontatoj dhe ja lem kohes se kush esht sandri i vertet
ju lutem te gjith juve te ke sai faqe mos me akuzoni kot un jam sandri i vertet
JU PERQAFOJ ME MALL DHE JU UROJ NJE DIT TE BUKUR
KURSE TY O NJERI PA VLERA QE TALLESH ME ADRESEN TIME DHE SHAN NJERZIT PO TE JESH BURR NUK I BEN KETO GJERA TE VI PAK TURP JE I SHAR NGA ANA IME
Fillimi i faqes 
Dėrguesi arben
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 25/05/2007 01:11:22
ciao
si jeni mir si i keni punet ju uroj nje nat te mir ciao a tutti
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agustin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SHQTOOL)
 24/05/2007 22:30:58
Mirmbrema te gjithve shpresoj te keni kaluar mire keto dite qe mungova por ketu ne kete faqe paska ndrishuar gjerat nuk e di se ca fitojn keto njerez me keto fjal ketu mund te shkruajme gjera te bukura qe kur ti lexojne te tjeret te ndjejne dicka brenda tyre po shkruaj nje vjershe per
NENEN
Nena ime jam larg,cdo dite te kujtoj me mall
jeta larg teje ishte e shtrejnt, me e shtrejnt se jeta ime
tere naten jam ne kujtime
kur do vij ajo dite te te takoj moj nena ime
jeta ne kurbet esht e veshtir
larg familjes larg shtepis
jeta jon eshte nje mashtrim
eshte nje jete pa kuptim
te degjoj zerin ne telefon
por fytyren tende se shikoj
me thua qe jam mir po nuk besoj
me mll po i them kto fial djali yt kur ste haron NENNNNNNNNNN.
Angjela lexova mesazhet e tua tani jam mir cdo gje kaloj shpersoj te mos shkruajne keshtu fjalesh me per ty shpresoj ketu e tutje te kuptojne gabimet e tyre ose te pakte te mos shkruajne me ketu.Nje pershendetje per te gjith ju te tjeret caoooooo.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
ITALIA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 24/05/2007 21:09:47
ciao njomza ckemi mir? ndoshta jam i trasht po me ke shkruar disa fjal qe un nuk i kuptoj sps kam ikur i vogel dhe per mua jan fjial te pa degjuara mo ma mer per te keq
faleminderit qe pergjigjesh po te lutem ma shpjego me mir .te lutem mos ma mer per te keq ne qof se te intereson me kontato me adresen time ndoshta aty mun te flasim me mir ok zemra kjo esht adresa ime altin_go@yahoo.it
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 24/05/2007 21:03:20
altin apo alesandro o sandri
pse sjellesh kshu.
ok mire ben.
skam kohe tani.te pergjigjem dite tjeter.
i vogel je do rritesh.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altina
ITALIA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 24/05/2007 20:58:01
ciao
si po ja kaloni mir?o goca spo na sajdisni fare na ka marr malli te flasim me nje shqiptare ti degjojm ate zerin e embel jo si keto italianet ju lutemi mos na lerni vetem.se ne ju duam fort dhe thojm gjithmon si vajzat shqiptare nuk ka. edhe ju mos u ngaterroni me eropiant se na keni ne si ulla ,kush ka deshir kjo esht adresa ime,altin-go@yahoo.it ciao un bacione a tutti
Fillimi i faqes 
Dėrguesi njomza
tirane

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 24/05/2007 20:56:42
pershendetje altini ne itali .ndjehesh i eklipsuar nga skenderi? ja ku jam une qe te kushtoj vemendje qofsh mire dhe mu pergjigj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 24/05/2007 20:26:29
ciao angela.nje pyetje nga e di ti qe esht sandri qe shkruajti mesaxhin.!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 24/05/2007 19:14:32
Pershendetje te gjitheve dhe en vecanti jne mikut tim qe keto dite ka mbushur 22 vjec .Ej bruni urime dhe puthje nga genova jemi bere si kenga

CA PIKA SHIU RANE MBI XHAM
DHE UNE PER TY SEC NDIEJA MALL
JETOJME TE DY NE NJE QYTET
SA RRALLE SHIHEMI SA RRALLE

ne fakt nuk jemi pare kurre po te dergoj nje puthje te madhe
GEZUAR GEZUAR
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 24/05/2007 18:05:16
alitin faleminderit per llafet e mira
nuk eshte skenderi ai qe shkruan eshte sandri .po seshte burr se thot gjera qe jan jo te verteta.sepse eshte kaq idiot qe nuk mundet te gjej dhe ai nje goc te bej the mardhenie si njeri.po kafshet kafshe mbeten.mefal qe flas kshu,
ose per mua nuk kam nevoje te punoj ne burdhello se punoj nje nje ndermarie reklameve.pergjegjese edhe kam 45 veta me poshte meje.dhe jam 25 vjec.dhe kam me poshte 40 vjecare edhe greke dhe jam krenare kai jam per ate qe jam.
po njerizit pa kulture e tregojn veten me ato qe thojne edhe thone.
mefal ju te tjereve
per llafet qe perdora.
angela athens

alessandrogo@hotmail.IT
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ALTIN
ITALIA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 24/05/2007 16:20:42
PERSHENDETJE SI PO JA KALONI?TANI SA PO LEXOVA MESAXHIN E SKENDERIT DHE NUK KA ME TURP!!!!! CFAR THUA KESHTU MOR SKENDER QENKE NJE KRIMINEL CFAR I DI VAJZAT SHQIPTARE TI MOR DJAL .KUSH JE TI RE QE FEMRAT TE PUNOJN PER TY TE VIJ PAK TURP IK MOR INJORANT MOS U DUK ME ME KET FAQE SE E DEGJENEROVE FARE KET FAQE SHFRUTZUS .O NJERZ TE KESAJ FAQE JU PERQAFOJ SHUM PO SHIKONI CFAR QENKA SKENDERI !!!JU UROJ NJE DIT TE BUKUR DHE JU LUTEM MOS NA E DENIGJERONI KETE FAQE ,PO TE NA SKRUANI GJERA TE MIRA
TY SKENDER E PAKAN BER GABIM QE TE PASKAN LCUAR NGA BURGU MOS U DUK ME ME KETE FAQE KRIMINEL
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] (60) [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003