Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 7/100
(mesazhet 1396 - 1410 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi tba
uk london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 17/10/2008 12:00:37
durresshinavlash hey cuz u thought i was scared from you?u think that's why i said is better to live it like that,coz is wrong for as albanian's to fight with each other well you got an other think coming,i'm still waiting 4 you,2 xxxx my dick,the qe do te vish dhe tme takosh, por para se tme takosh mua,duhet te kesh kujdes nga luanat e mi nga kuksi dhe shkodra,hajde se te pres aty,bitch
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 16/10/2008 17:40:14
Mirdita te gjithve shpresoj qe te gjithe te jeni te lumtur.
Rubi o patriot me erdh mire vertet qe fole ashtu. E vertea eshte qe njohe shume Burreles dhe djem te mire shume . Po kur e pash qe ti vet ishe nga Burreli dhe qe fole ashtu vallai truri me lujti se i urrej shume ata njerze te tille qe fyejn neper interneta edhe nga Burreli je po nejse nuk ka gje do kesh qen siq the high keshtu qe pranohet.
gjithe te mirat dhe Ndoshta do takohemi ndonje here dhe te pijm nje kafe.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi TBA
uk london turnpiklane

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 15/10/2008 11:12:34
coz i was very high that day sorry cuz rudi buurrel
Fillimi i faqes 
Dėrguesi TBA
uk london turnpikline

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 15/10/2008 10:59:03
durresshinavlash,si ja kalon,desha te thoja e kuptoj qe kam gabuar domethen per fyerjet qe te kam bo,por po deshe a e lam ket muhabet,the mos ta njekim mo,si thu ti ska lezet qe dy shqiptar te zihen mes veti,te kerkoj ndjes per fyerjet,tung
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
UK

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 1.1.4322)
 14/10/2008 15:59:59
Rub tani qe e di se ku rri ter diten, fjala eshte fjal dhe do te vij te takoj. Po dicka te them me fjal mund te besh cdo gje nuk po flas me se nuk ka lezet doja te thoja dicka tjeter ketu po nuk shkon, nuk shkon se nuk dua ta kuptojn te tjeret qe shkruajn ketu. Po me mire e lejm kur te takoj vet.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bini
prekaz

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/10/2008 14:44:14
heyy popull kaloni mire ne KS aaaa tung
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOWAR
Prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/10/2008 12:41:40
Neser eshte dita kur kombetarja jone,do te na turperoje kundrejt Portogalise.
Ata do te luajne pa zemer,te pa kordinuar,te crregulluar ne cdo repart te fushes se blerte,dhe ne do te behemi me shume se nervoz me ta,qe ne rend te pare nuk kane as me te voglin respekt per flamurin qe mbajne ne gjoks.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi MIRI
PATRA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 13/10/2008 22:18:05
MIRMAM SI JA KALONI SE PO JA KALOLJ MIRI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tba
uk londer turnpikline,

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 13/10/2008 16:29:22
qa do ma puthesh karin,budalla rri urt bitch se te shtypi si plesht,hajde takohemi, me ke tek papi ne turnpikline all day,dhe pyet per rud ,burrelsin
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 1.1.4322)
 13/10/2008 15:44:13
Tba po qa vendi jetoni ne londer?? se do vija dhe te puthja fort fort fort.
Se ketu skam qa te them se nuk me pelqen e kam qef ta jap nje puthje afer se ka me lezet.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tba
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 13/10/2008 11:36:48
durresshinavlash pussy boy, Tani londer respect my son,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi FATON GROFI
Kamenica e Kosoves

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 11/10/2008 12:12:46
HUNGARY 0-0 ALBANIA
ose ne gjuhen e bastit do te mbetet X
Fillimi i faqes 
Dėrguesi lule
Macedoni

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; InfoPath.2) Dėrgo Email
 09/10/2008 23:34:24
hqiptare e vet jam duke shkruajur dit e nat gjithve ju pershendes per pershtyet e tuaja kam nderin qe tju degoj te fala edhe pse jetoj ne nj tf maqednse 100% jam shqiptare dhe cdo her e me shum me shohet etja per shkrimet shqipe edhe pse lexoj dhe shkr shktuaj shum kurr nuk lodhem por ma shum krenohem
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOWAR
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 09/10/2008 11:03:59
Nje enderr kam e nje dite dua te me behet realitet, dua qe te vdes me pushke ne dore, duke luftuar per CAMERINE HEROIKE.Asgje me shume nuk urrej se sa GREKERIT e keqinje,jane me te poshter se sa sa SHKIET E SERBISE.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 07/10/2008 23:13:24
Ju kerkoj ndjes po qe se e merreni per te keq nga qe ju kam shkruar ne Gjuhe te huaj nuk e kam shkruar per ndonje gje a po qa po thjesht .
Ju pershendes dhe ju uroj nje mbremie te bukur te gjitheve .
Respek per te gjithe 100% shqipe jam dhe me koke lart gjithmon .
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003