Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 61/100
(mesazhet 586 - 600 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] (61) [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 24/05/2007 16:04:08
pershendes te gjitha vajzat qe me kujtojn qe me flasin te gjitha .po kisha deshir tju kisha te gjitha te mijat dhe tju nxirrja ne rrug te punoshit per mua sa mir do ishte si thoni vajza se angela punon per mua ne nje bordedho a keni deshir dhe ju?UN NUK ISHA SEMUR PO ME FUTEN NE BURG PER SHFRUTZIM FEMRASH DHE ME XORREN .SI THONI JU VAJZA A KENI DESHIR????????TE FALA NGA SKENDERI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 24/05/2007 14:12:43
tani tani lexova dhe kuptova vargjet e tua.
jane vargje nje jane me shume dhimbje zemre
.nuk mundem ta kuptoj si eshte larg nenes se une e kisha prane gjeri tani nenen time.di vetem nje gje.njeriou pa nene njeri pa renje.
kuptoj disa ketu jane larg nenes jeni shume te dhembur. ju uroj nje dite te jeni afer edhe mos te shkeputeni kurr.
besoj dicka per shkiperin se 1 dite do jet kaq e pasur qe do behet e dyta zvicera.
anje nuk do jet larg vendit e tij.
une e kam orgjinen nga himara.u linda ne zazan. do doja shume te kthehem nje dite ajte.
besoj se shkiperia eshte nga vendet me te bukura ne bote.eshte e ashper e palekundur edhe e krenuar.
shkiptaret duhet te jen krenar per preradhjen e tyre.
kudo qe te jesh si vendi qe linde asnje ne bot.
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 24/05/2007 13:42:21
MIREMENGJESI te gjitheve nje pershendetje ne vecanti per SKENDERIN uroj te na shkruash sa me shpejt

TANI te pershendes nga zemra nje dite speciale per ty
komplimentet e mia per vargjet qe ke shkruar
mund te them shume prekese per ata qe jetojne larg familjes e plus do thoja per ata qe kane kohe pa takuar familjet e tyre e mendoj vertet dicka teper te rende per nje nena pa shikuar femijen e vet me vite sikur e dime te gjithe ka plot qe u kane ikur femijet dhe nuk kane degjuiar kurre me nga ata kete e quaj acoma me tragjike se sikur eshte ajo fjla e utre te gjadhet nje dite do takohen atehere kjo ehte jeta e emigrantit duhet te mesohemi me kete
ju puth te gjitheve kaloni si tu deshiroje zemra juaj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 24/05/2007 12:34:17
mirmengjes
pershendejte te te gjithe pa perjashtim
u gezova shume qe keni shkruar shume veta dje se kishte rethi 1 jave qe nuk shkruante anje ne faqe.
skender u gezova shume qe je me mire. me shketoseve shum. pres te behesh mire qe te vish afer meje sa me shpejt. te dua shum zemra.
ose per te tjeret qe bejne ankesa qe shruaj ne grekisht kam per te thene:"sa here kam shkruar ketu perpiqem te shkuaj ne shkip.jan ca fiale -shprehje qe nuk me dalin ne shkip .gjeri tani skam share as kam ofenduar asnje .dhe ato qe ishin per te kuptuar te gjithe i kam shkruar ne shkip.ne qofje e kisha bere te dini qe ne kete faqe jan shume veta qe kuptojn grekisht edhe do e kishin thene.ata qe kan shume problem le te shkojn ata qe ....!
agoustin u humbe ku je ti?me kishe thene qe kishe dhe ti nje aksident je mire.
te keni 1 dite te bukur se e meritoni edhe 1 fiale "jeta eshte e vogel edhe shume e embel mos arxhoni me gjera te pa kuptim"!
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 24/05/2007 02:18:39
pershendtje te gjithve ju ce shkruani ne gjuhe e nenes.
nje pershendetje te vecant per ty skenderi e te uroj sherim te shpejt e kthim te shpejt pran njerzeve te tu
un e kam hapur shum her kete face e kur lecova ce thonin ce je ne spital nuk i besoja ato shkrime ,te uroj sherim te shpejt e plot lumturi ne jete tende.,.

kjo esht per ato ce e ndjen veten shqiptar

nen o moj nen vetem te kam len
nen e gjora nen
zerin sma degjon
syt smi shikon
fatin ti ndeshkon
lotet ti leshon
djalin tend kerkon,.

zot ndi renkimi im
kerkoj nenen time
mos e merr te lutem
esht pjesa e ime
zot degjoma zerin
zije beje yll
vetem nenes time
syt lem tja mbyll

jet sa e ligsht plot
e mbushur me gjemba
lum ke ber me lotet
nenen te lutem lerma

nese arrini ta kuptoni
ju ce shkruani ne gjuhet te huja
shpresoj ta ndjeni se cfar esht gjuha e nenes
lexone ju lutem e shkruani se cfar ndjeni

pershendetje edhe per ty erisa ,
edhe te gjith ju te tjerve ja kalofshi same kendshem
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 23/05/2007 23:59:49
pershendetje te gjitheve ne vecanti ty SKENDeri gezojhem qe tani shkon cdo gje m,ire me ty kishe mungur ne nkete faqe
persht dhe ju tjereve te gjitheve
nje nate sa me te bukur per ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 23/05/2007 23:07:56
mirmbrema per te gjith si jeni si po ja kaloni me shendet me pun mire . me keni munguar shum dhe tani kam dale nga dhoma ime e spitalit dhe jam ne nje zyre ketu vetem per te ju lezuar ju se me kishit munguar shum .Ersa shum flm per pershendetjen dhe interesimin tuaj .ckemi si ja kaloni mire keni cene , ju uroj nga thellsia e zemres sime ce te jeni mire dhe tja kaloni sa me mire paci fat lumturi ne jet ne familjen tuaj ju uroj te gjitha te bukurat e kesaj bute te percafoj nga larg miku juaj Skenderi . A ngjela ozemra ime flm per te gjith interesimin tend une jam me mire dhe besoj se per kater pes dit do dal dhe pres pa durim ce te jemi te dy bashke ta zemra ime se edhe une te dua shum mos u ben merak mos u merzit te uroj te gjej mire te puth nga ketu ku jam shpirti im.kurse ti www????.com ke kujdes kur shkru ketu se sesht ANGJELA CE SHKRU gr. fr it dhe ne gjuhet e tjera ketu por ka shum keni kujdes kulture3n tuaj ne radhe te pare se per mua ate si shkru je kr
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 23/05/2007 22:30:00
Mirmbrema Ilda jam mire dhe te falenderoj per interesimin .Dhe une bej te njejten gje sa shoh qe nuk shkruan njeri nga miqte tane e mbyll kete faqe pastaj une jam nje fanatike e gjuhes tone dhe kur shoh qe shkruajne ne gjuhe preferoj qe te mos shkruaj .Po na shkruaj ndonje poezi o Ilda qe te gjallerosh pak kete faqe .Ciao nje pershendetje
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 23/05/2007 22:06:24
Pershendetej Bionde ckemi si je ti ? me behet qefi qe nje mike vjter e keti site nuk ka harrut te shkruaj ne kete liber pershtypjesh dhe te pershendes shoqerin si dukur me par. shpresoj qe edhe ate qe shkruani dikur te rikthen perseri me shkrime e tyre te gjallerojm kete site... nga mungesa juja ky web ka ran ne eshtej nuk eshte me si me par kur futesh me deshir te lexoje shkrimet e miqve dhe te shkruaj dicka kurse tani nuk me ben dore per te shkruajtur ketu dhe pse futem shpesh lexoj shkrimet e miqve te rinje po shpesh er nuk mund te kuptoj se cfar shkruajn se pse nuk shkruajn ne gjuhen shqip

Nje pershendetej dhe gjith te mirat ne jet ju uroj te gjithve atyre qe kan harruar te ne shkruajn ne kete faqe . kalofshi kencme .muha te gjithve

bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 23/05/2007 21:03:40
Mirmbrema miqte e mi te vjeter shpresoj qe te lexoni kete mesazhe dhe pse e di qe nuk hyni me ne kete faqe te shkruani dhe nuk beni keq.
Ej o Altin nuk ka vetem nje djale kjo faqe po ka shume djem qe jane fantastike dhe jam e lumtur qe kjo faqe me ka dhene mundesine ti njoh dhe pse virtualisht po te them disa emra
sallakun e mrekullueshem
brunin fantastik
durresshinavlash "becamin"shqiptar
festimin ,cunat e shijakut,elton ,zografin ,florin ,azemin edin nga kuksi dhe ti.
Pa harruar vajzat e mrekullueshme
roze ,ispektore ,ilda ,femershqiptare e shume te tjere.
Ej Altin me mire vetem se i shoqeruar keq .
Naten e mire te gjitheve.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 23/05/2007 21:00:00
Pershendetje te gjith pjestaret e keti siti !

Nje gej nuk po kuptoj a eshte i huaj ky web apo shqiptar ?! po shikoj qe te ghith ka shkruajtur ne gjuh te uaj pse e beni kete gje ? mos e quani si mburrje kete gje doni te dukeni se dini gju te huaj? gaboheni vellezer dhe motra se cdo njere prej nesh qe shkruan ne kete web di me shum se dy gjuh te huaj per arsye se te gjith ndodhemi ne mergim. shkruani shqip mo njeres cfar beni keshtu.

bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi www.????.com

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 23/05/2007 20:07:25
doja ti thoja angeles se na e thinje k.... moj vajz me ate greqishte kaq kisha bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi donika
kosove

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 23/05/2007 19:22:57
une jam 12 vjeqare dhe kureshtja me shtyri te hulumtoi per fan nolin dhe u gezova shume qe arrita te marr vesh diqka te re
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 23/05/2007 17:28:49
ciao a tutti in particolare alle ragazze,po cuditem me ket skenderin!!!kaq famoz qenka ky qe e dashkan te gjitha vajzat ,vajza hapni syt se nuk esht vetem skenderi ketu .po na sajdisni edhe ne tjeret .ju uroj nje dit te bukur te gjithve .un bacione a tutte le ragazze ,kush do te me kontatoj kjo esht adresa ime altin_go@yahoo.it per ju vajzat e kam fjalen vendosni doren ne zemer se ne mendojm per ju vajzat dhe ju duam shum ne pergjithsi ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 23/05/2007 13:38:30
Miremengjesi te gjitheve
SKENDERI pershendetje ckemi nga ti me cfare kam lexuar ketu ke qene semure ndaj te uroj nga zemra sherim te shpejte dhe te shofim sa me shpejt ne kete faqe
TANI ckemi nga ti ku je njeri ke humbur fare na shkruaj dicka
ANGELA flm per pershendetjen dhe une te pershedes dhe te uroj nje dite sa me te bukur per te gjithe jju qe shkruani ketu
ju puth
ciao
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] (61) [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003