Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 62/100
(mesazhet 571 - 585 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] (62) [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi durim
zheger

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 23/05/2007 12:43:19
tung si jeni a jeni mir ju bershendes shum
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 22/05/2007 17:18:09
mirbrema
ku jeni humbur te tere ketu
si ja kaloni pershendjte tek gjithe forumi dhe ata ke lexojne kete faqie.te mendur edhe te cmendur e ksaj faqe. pershendetje tek klodiana erisa dhe agoustin.me vecanti tek skenderi pres te behesh mire edhe te shkojne mire qe te jesh prape afer ne pa asnje problem.sagapo kai mou leipeis poli moro mou.
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi wwwwwwwwwwww

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 22/05/2007 14:04:32
the twisted belly rectifies blowing one moment the wounds and the bleedings sweeping the obliged stops of life and the palpitations slowed down or agitated
the latent murders of oneself are blown
I am posed
passed these tears which nourished the pores of my cheeks passed of an opaque veil that the moment more ennivrant offers to me
I look at this enlightened sky of blue and this yellow light which heats my skin
the doors which are closed and the pages which are turned erase a few hours
the life takes again its rights and I find a little his taste
the bourdonnenements of suffering are made light melodies
I do not feel neat but I disguise soft moments this feeling of uselessness
the monochromic one of my life flies per ci by there of the reflections of rainbow

I had forgotten it and your eyes pointed out it to meā€¦
Fillimi i faqes 
Dėrguesi www

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 21/05/2007 21:22:43
not does not try to return
I will survive
I will survive
without you
and does not seek at all costs to justify you
nor to restick the pieces you would not arrive there
I often smelled myself only and I am another already
I changed well you would not recognize me
I am not any more like formerly
I am not any more the girl as much in love with you
you undoubtedly believe that only one sigh is enough so that you begins again to me
but I keep my love today for that which likes me
leave my life
do not return any more
because from now on you know it you is not more welcome
I cried too much I want to laugh today to forget you
and as long as I will be loved
I will survive
I will survive
I have on ground of things to so much make that I prefer to say you
do not try to tenderize me
not does not try to return
I will survive
I will survives
leave my life
Fillimi i faqes 
Dėrguesi drunk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 21/05/2007 19:29:27
It is today it is already very late
however it will be this evening.
nothing is ready there is very to make
and yet the tone is in the air.

it seemed to to me that it was yesterday
however again it will be this evening yesterday.
in one second the hope will flash back
like if commme that.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi keep a promise

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 21/05/2007 18:56:19
dans l'immense
je me suis laissée happer par le néant
j'attendais ta main tendue
mais il n'est jamais venue
dans les eaux troubles de son regard
je devinais bien qu'il était trop tard
trop forte était l'envie de vivre
ou tout simplement survivre
je voudrais pouvoir me résigner
arrêter doucement d'espérer
mais je persiste je m'éparpille
une fois de plus tout part en vrille.
je ne suis plus capable d'aimer
ni rien ni personne ne peut m'aider
oui je suis un cas désespéré
l'amour je l'ai bien enterré pour toujour

et je suis indifférente à ton message
dans le fond de mon puit
où le jour ressemble à la nuit
lasse je me réfugie
par la mort ensevelie

au fond de moi je savais que tout ca etait un jeu pour toi mais je ne voulais pas i croire je voulais tellement te rencontre
mais qui qui es tu
ca vais etre pour toujour un enigme dans mon memoire
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sejhane
presheve

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 21/05/2007 18:09:39
pershendetje per te gjithe.gjithashtu pershendetje per engjullin tim enisin ja drgoj nje puthje dhe i them se e dua shuummm.mpuq zemer
Fillimi i faqes 
Dėrguesi laisse moi partir
dans le chagrin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 21/05/2007 17:05:10
trahit par la personne qui t'étais la plus chère tu t'es enfermée dans ton chagrin et tu as laissé la vie te démolir .
aujourd'hui tu n'es presque plus rien pour toi mais pour tes amis tu es encore tout .
je lui en veut tellement de m'acoir fait du mal mais je sais pas comment réglé ce problème comment me faire comprendre que malgr" tout la vie continue .
plus rien ne me motive plus personne ne m'attire
je ne veux plus rien juste lui malgré tout ce qu'il m'a fait c'est encore et toujours lui que je aimes mais malheuresement il ne reviendra pas . trop désolé pour toi désolé non car c'est une réalitéj'aimerais tant que je comprennes que tout simplement il ne me méritais pas s'il m'a fait ça
oublie le et vise l'avenir .
lE passé est derrière toi redresse la tête et oublie pense à l'avenir qui se profil devant toi et ne plus LE NOUS ET TOUJOURS LA DANS MA MEMOIRE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi vangjel
durres

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 21/05/2007 16:48:50
kush je ti ta hap kafken more veesht se kom gabxherrin ktu
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Agustin
peshkopi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 21/05/2007 16:44:57
Mirdita te gjithve mire jeni shpresoj te keni kaluar nje dite te bukur,
Angjela xero poli pou e gine kala o skenderis ala oli ekoume proima prim liges meres e pesa me ti mekani ala den itan megalo ktipima ala to pio megalo ktipima itan i kopela mou pou me afise ala esena sou efkoume na min to kasis kati pou agapas sou efkome na perasis kala.
Uroj te kaloni ditet me te bukura te jetes tuaj CAOOOOOOOO..............
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 21/05/2007 11:25:49
mirdita
mesova qe skenderi eshte me mire .doktoret nuk e lejn te flas.fola me nje shokun e tij nga telefoni e skenderit.
agoutin opos blepis den mas pane kai ola to moro mou perase diskoles ores kai ego den iksera tipota.
te kaloni nje dite te bukur
me lumturi pa probleme edhe simodos me shume dashuri se humbemi.cdo njeri jeton per disa caste lumturis.


angela athenns
Fillimi i faqes 
Dėrguesi DODO3040
IRAK

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 21/05/2007 10:40:40
J E T AIME A LA FOLIE ... I LOVE ALPINYA PIPLE , ISKANDER ATHINA
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 20/05/2007 23:23:35
mirbrema
tani pash ato te rejat per skenderin adhe jam shum e merzitur
nuk e di sec ndodhi po ate qe ndodi une nuk e dija
dija ke do takohshim edhe nu erdhi kurr
e morra ne telefon po nuk u pergjigj kurr.
pardje dikush e griti telefonin po nuk ishte skenderi edhe e mbylla se thoshja se e beri me qellim.
zogu i terbuar" te lutem ne qofse di dicka me teper me dergo mesage.
moro mou signomi pou nomiza lathos pragmata alla ti na kano den mou eksijise kanis.to kseris oti sagapo poli.perimmeno nea sou.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ERISA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 20/05/2007 18:25:56
Miredita ju pershedes te gjitheve shpresoj te keni kaluar nje fundjave sa me te bukur dhe ne vazhdim gjithashtu

SOGU i TERBUAR pershendetje ke nga ana ime ckemi si kaloni dhe nick nuk me pelqen shume shume i frikshem

cfare eshte problemi me SKENDERI qe lexova me poshte ka dicka qe nuk shkon ka dite qe se kemi lexuar
Fillimi i faqes 
Dėrguesi zogu i terbuar
TR

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 20/05/2007 17:00:06
Mirmbrema te gjithve mire jeni si ja kaloni mir . Skenderi me erdhi kec ne zemer per ate ce te ndodhi dhe te uroj te kesh nje sherim sa me te shpejte emesova prej te tjerve rastesisht dhe po deshe kur te behesh dhe te kesh mundesi te komunikojsh desha te me kontaktoje se po pres pa durim te marr te reja per ty dhe te mesoj se e ke kalu rezikun dhe je me mire . te uroj sherim sa me te shpejte dhe kthim sa me pare pran nesh dhe njerzve cete done dhe idon .Me shum micsi Zogu i terbuar .ju uroj dhe te tjarve te jeni sa me mire dhe tja kaloni nje dit te kendshme . ciaoo tuti.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] (62) [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003