Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 63/100
(mesazhet 556 - 570 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] (63) [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Agustin
peshkopi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0 Dėrgo Email
 20/05/2007 11:19:17
Mirdita mirdita si jeni mir shpesoj te kaloni nje jave te kentshme sic ua do zemra Angjela ti kanis esi kala edo brexi ke den mas afini na kanoume mpania esi pos ta pas efkome na perasis kala gia .dhe per te gjith ju po shkruaj ca fjl
DITET HKOJN E VIJN
POR JETA NJEHR VIN HE NJEHER IKEN,
JETOJENI KETE JET SA JENI TE RINJ...
te kaloni mir nga une Agustini caooooooo.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi jeta
tirane

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 20/05/2007 10:47:02
pershendetje o njerez nuk e kam catin e instaluar di njeri te me ndimoje?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 19/05/2007 17:46:57
CIAO.JAM NJE DJAL 25 VJEC ,DOJA TJU THOSHA SE KAM 14 VJET QE JAM LARGUAR NGA SHQIPERIA DHE KURR SCAM PAS MUNDESI TE NJIHEM ME NJE VAJZ SHQIPTARE POR MI TE GJITHA TE KOMUNIKOJ SHQIP JO ME TEPER SE EDHE KETU KA VAJZA PLOT PO SI VAJZAT TONA SJAN KURR .UN TANI DUA QE NJE VAJZ NGA JU TE KE SAJ FAQE TE MARI GUXIMIN DHE TE ME CONTATOJ ME KET ADRES ALTIN_GO@YAHOO.IT JO PER TE ME TALLUR PO TE ME JAPI NJE SHOQERI TE VERTET .JO SI ATO VAJZAT E CHATIT QE TALLEN NJE OR DHE NUK I NJEH ME .VAJZA MOS ME HARRENI SE JAM EDHE UN SHQIPTAR .JU PRES PA DURIM JU PERQAFOJ TE GJITHVE DHE TE KENI FAT NE JETAT E JUAJA .RROFT SHQIPERIA DHE RROFT GJITH POPULLI SHQIPTER CIAO A TUTTI UN BACIONE IN PARTICOLARE ALLE RAGAZZE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 19/05/2007 14:49:19
Miremengjesi te gjitheve ju uroj nje fundjave sa me tye kendeshme

SKENDERI ku je ti si ke kaluar ke humbur fare ketu ndjehet mungesa jote shkruaj njeri duam te lexojme nga ti

TANI miredita shpresoj te kesh kaluar mire dhe uroj per ty vetem dite te bukura dhe me fat ne dashuri gjithashtu

ju puth te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ALTIN
ITALI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 19/05/2007 13:37:45
CIAO SILVANA SONO ALTIN .TI AIUTO IO PRENDI INDERIZZO MIO E TE LO SPIEGO IO ALTIN_GO@YAHOO.IT TI ASPETO
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 19/05/2007 11:53:20
hallooo zgjohi nga gjumi o njerezzzzzzz ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SILVANA MOLI
ELBASAN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 19/05/2007 10:10:46
PARSHENDETJE TE GJITHEVE JAM SILVANA NGA ITALIA DUA TE LIDHEM ME INTERNETIN E SHQIPERISE JU LUTEM MUND TE ME NDIHMONI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sandri
italia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 19/05/2007 10:04:06
ciao keisi.ckemi ? pash mesaxhin tend dhe kam deshir te kontatoj me ty .quhem sandri jam 25 vjec banoj ne itali te pres .kjo esht adresa ime,alessandrogo@hotmail.it ciao un bacione
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
gjer

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 19/05/2007 00:06:48
hallo mirmbrema te gjithve ku jeni o njerez mir jeni shpresoj te jeni mire...pershendetje mikja ime ANGELA mir je si po ja kalon...mike nese ke deshir te kontaktosh me mua mund tja maresh msn time vetem skenderit ok...dhe me shkruaj ketu ne cil ore je ne msn ok flasim ma gjat..te uroj gjith te mirat..po skenderi nga ka hum keshtu i uroj te jet sa me mire...percafime nga une..ciaooo atutti..........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 18/05/2007 23:25:18
KU U HUMBET
ASNJE NUK ESHTE KETU
SGJOUNI EEEEE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 18/05/2007 18:39:04
mirbrema
sorry qe u humba po kto dite isha pak pak e mbyllur ne veten time
prisja -prisja dicka edhe nuk erdhi edhe jam pak e merzitur
klodiana thenks per pershendetjen tende do doja te flasim ndonjehere
po nuk mns tende
po deshe me shkruaj ti do gezohem.
agoustin ku je mire si kalon ndonje banio bere
ke pershendejte nga mua.
pershendejte tek te gjithe qe lexojne vec nje personi qe me apagoitefse poli.e di kush eshte ai "askushi"kshu thonim kurr ishim femije edhe e thonim per nje njeri qe nuk njef.e di qe nuk kuptoni se ca them po mire kshu.ata qe duhet te kuptojn ,kuptojn.
ne greki thone dicka
kurr mos dashuro para se te dashurojn pse do dhembesh kurr do ikin.
ska gje me shune dite vijne edhe shpresa nuk vdes kurr.dashuria eshte dicka qe vjen adhe iken mund te vij me dicka tjeter po do vij.i humburi i humbur eshte.dhe ajo nuk jam
une
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
ger

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 18/05/2007 09:02:00
mirmgjesi te gjith si jeni...shpresoj te jeni mire...pershendetje skendri mir je te uroj gjth te mirat ca te doj zemra..ciao...pershendetje dhe per angelen mir je....pershendetje per te gjith pa perjashtim..ju uroj nje dit te bukur..ciaooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agustin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; SHQTOOL)
 17/05/2007 22:43:28
mirmbrma te gjithve pershendetje juve qe lexoni dhe kruni ketu por kohet e fundit na keni harur fare shpresoj te kaloni nje nate sa me te bukur tgjith naten e mia.............?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
............

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 17/05/2007 21:41:40
hi pershendetje te gjithve..pershendetje KENDERI nga ke humb mir je..pershendetje ANGELA ti mir je....ciaoooooooooooo atutti
Fillimi i faqes 
Dėrguesi kela
berat

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 17/05/2007 12:22:23
pershendetie te gjithve ju qe lexoni kete mesazh ju uroi nje dite sa me te bukur dhe tia kaloni mire
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] (63) [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003