Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 65/100
(mesazhet 526 - 540 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] (65) [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi sandri
italia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 14/05/2007 23:19:09
ciao angela .si po ia kalon kisha deshir te kontatoja me ty se me dukesh nje vajz fantastike kur shkruan ,nqs te intereson kjo esht adressa ime alessandrogo@hotmail.it ciao ti aspetto
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agustin
peshkopi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts)
 14/05/2007 23:16:15
Mirmbrema te gjithve kam 2 dit qe skam shkruar dhe shikoj qepakan ndodh shume ska pro ska problem secili ka mendimin e vet?pershendes te gjith shqiptaret kudo qe ndodhen.Angjela je e mirpritur te vish kur te duash por ala vlepo oti den teljonun pote ta provlimatasu ,efkoma ta kalitera odo ke pera kalinikta. tekaloni mir te gjith../?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sandri
italia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 14/05/2007 21:44:29
ciao angela .si po ia kalon kisha deshir te kontatoja me ty se me dukesh nje vajz fantastike kur shkruan ,nqs te intereson kjo esht adressa ime alessandrogo@hotmail.it ciao ti aspetto
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11
 14/05/2007 19:30:03
mirbrema
si jeni pershendejtje tek te tere pa perjiashtim

skender e di qe te dua.oti eipa itan pano sta nevra mou.sagapao poli moraki mou.
ju uroj nje nate te shkelqyeshme
tek te gjithe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
italia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 14/05/2007 19:16:00
ciao.a adriana come mai sei staccata sensa salutarmi prima
Fillimi i faqes 
Dėrguesi albana
gjakov

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/05/2007 16:26:20
tung qa po bani .A e pat qysh serbia ja kish vjedh kengen e sonit .Me qata qe e fitoj qmimin e par ne EOROVISION. tung kaloni mir veq tita e pata per me ju tregu juve.Veq vazhdoni me emisionet e juaja se ma te miret jeni .Puthje
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
italia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 14/05/2007 13:40:33
ciao klodiana come stai ?mi farebbe piacere a conoscerti ,se ti interesa questo e il mio inderizzo ,altin_go@yahoo.it ti aspetto ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
italia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 14/05/2007 11:04:30
ciao a klodiana io sto bene ,tu come stai ? sei dolcissima ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 14/05/2007 01:33:06
hi mirmbrema te gjithve....pershendetje mire jeni...ciaoooooooooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi venera
gjakova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 13/05/2007 22:50:45
pershendetje ja tash sa hyra ne ket faqe por nuk po di se si shkone ketu a mundet mem tregu dikush ?????
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sam

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.0.9) Gecko/20061206 Firefox/1.5.0.9
 13/05/2007 22:46:33
Hello to everyone up there doing and how the Albanian is going on do the people layer to much one anther will that is the way dot for Friend because we going to wait for the day will come for us too, but do me a fever ok for the girl you have told me are she so sexy or what is going on with her are she ok or what?
Will I¢m her you know so I will go on with my Game in life ok you what I¢m talking abut are you but you have to know and to be very clever too ok thing abut it and let know if you are reedy ok so I will call you for the time and been ok will is not promise but you will see for the moment is some this we have to do ok.
Raga Skender.
Have the best time off all.


Sam.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Klodiana
xxxx

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 13/05/2007 16:22:29
pershendetje si jeni shpresoj te jeni sa me mire..pershendetje skenderi mire je si po ja kalon...une mir jam..percafime skenderi ....ciao altini grazie. come stai....ciao ciao atutti PERSHENDES TE GJITH KU DO CE NDODHEN::JU UROJ ´FAT LUMTURI NE JETE::E SHENDET TE PLOTE:::::::::::::::CIAOOOOOOOOOOO
Fillimi i faqes 
Dėrguesi altin
italia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 13/05/2007 13:51:36
mirdita te gjithve uroi nje dit bukur ciao a tutti un bacione alle donne
Fillimi i faqes 
Dėrguesi biondia
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 13/05/2007 12:10:54
Mirditate gjitheve kudo qe jeni me shpresen qe te kaloni nje dite te bukur.
Ndoshta po behemi dhe te besdisshem po do ju lutesha ketyre antareve qe na shkruajne ne gjuhen e huaj se me duket se ka ardhur momenti qe te mendoni para se te shkruani .Ne kete faqe shkruhet SHQIP ne qoftese doni te shkruani ne gjuhet e huaja i lutem stafit te kesaj faqe te hapi nje forum te ri per keta njeres dhe te shkruajne cfare te duan ne gjuhen qe duan nuk mendoj s ekeni detyrime ndaj antareve q eshkruajne po kam gati dy vjet qe shkruaj ne kete faqe dhe te pakten nje ankese shpresoj se do te degjohet .
Nuk besoj se nuk dini te flisni o te shkruani shqip se gjuhen shqipe e i femija im qe ka lindur dhe po rritet ketu dhe flet dhe shkruan shqip nganjeher me mire se nxenesit e mi qe mesoj .
Shpresoj qe te mos jete ofenduar asnjeri dhe qe keto fjale ne greqisht ,anglisht ,o frengjisht te mos i shohim me ne kete faqe .
Pershendetje te gjithe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi wwww

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 13/05/2007 03:20:29
oh! mon chéri adoré
si tu savais combien je t'aimais
je rêvais du jour où je serais à tes côtés
être caressée, câlinée et embrassée
mais, je ne savais comment te retrouver
j'étais désespérée
j'avais besoin de toi à mes côtés
je me suis tant sentie esseulée
jusqu'au jour où mon rêve devint une réalité:
on s'est enfin retrouvé

je ne sais plus si c'est une chance ou une bénédiction
on s'aime tellement
on se donne à fond
jusqu'à perdre la raison
nous, qui avons attendu très longtemps

mon ange,
tu es si loin de moi
et moi, qui ne vis que pour toi
je meurs d'envie d'être dans tes bras
que tu m'embrass
lire dans tes yeux que tu es tout pour moi
sache que rien ni personne ne t'arrachera à moi
et que rien ni personne ne t'aimera comme moi
personne!!!

je t'aime, je t'aime, je t'aime, je t'aime.... tellement, délicieusement, infiniment, passionnément, follement, sincèrement, admirablement, éternellement, de tout mon coeur et de toutes mes forces.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] (65) [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003