Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 66/100
(mesazhet 511 - 525 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] (66) [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi une per ty

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 13/05/2007 02:27:15
Ai ka besim te une per arsyen me te thjeshte sepse ne jemi bere per njeri tjetrin
E ne duhemi aq shume ne nuk mundemi kurre ti bejme keq njeri tjetrit
Ai eshte shume I dashur me mua dhe une e cmoj shume per kete
Une do ndahem nga ai nje dite per at lene te qete te jetoje
Por une dua at dua acoma e acoma
Ai me jep nje cdo gej qe kerkoj shume dashuri ndihme ngrhtesi
Eshte verttet shume shume keq te mos mudn te jetj gjithe kete lumturi
Por e jetoj magistrate me prezencen e tij ketu Brenda meje
Te dua zemer ti je cdo gje mua
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 12/05/2007 23:54:57
mirmbrema per te gjith ju uroj te jeni mire dhe tia kaloni sa memire .faleminderit ANGJELA nje zemer ethyer ska si te thyhet me dhe kjo zemra ime eshte mesuar ne dhimbie po mire bere ce enzore se tani e kupton personi me mire se je elire dhe te gezoje dhe mund te ja arrij cellimit dhe ce ti shkruajsh ne gjuhen cete kuptojne te gjith ketu ok . vec shum faliminderit skam cfar te them me shum pac fat dhe nje jet te lumtur
...pershendetje per te gjith ne vecanti KLODIANA .ERSA DHE TANI NATE TE BUKUR DHE FUND JAVE TE KENDSHME.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 12/05/2007 22:44:42
hi pershendetje te gjithve pa perjashtim...pershendetje te vecante per SKENDERIN athin.. ju uroj gjith te mirat...........ciao ciao atutti........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11
 12/05/2007 21:27:11
JE NJE GENJESHTER
NUK TE DUA NE JETEN TIME
NUK TE VLENTE DASHURIA QE KISHA PER TY
KE MESUAR MOS TE DASHUROSH AS VETEN TENDE
SI KAM SHPRESE SE DO DSHUROJE MUA
SKAN ASNJE VLERJE FIALET AS TO QE THUA ME
"ISOS MIA MERA KSEFIJIS APO TON KOSMO POU SOU FTIAKSNOUNE'
NA MPORO KAI JIA TOUS DIO NA ONIREFTO"
ALLA AYTO DEN THA SIMBI POTE
KAI JIAYTO TELIONEI EDO TO PARAMITHI
ISOS OXI SAN TA PEDIKA ME OREO TELOS ALLA TELIONI.
MEFAL PER GREKISTEN PO KESHTU TREGOHEM ME MIRE
AI QE DUHET TI LEXOJ KETO E DI VET KUSH ESHTE
DEN THA KATALABEIS POTE AYTO POU EXASES MONO OTAN TO XASEIS
TORA EINAI ARGA TO EXASES
AN KAI ITAN STON DROMO KAI PERIMENE POLI
APLA KSETHORIASE SKOURIASE APO TO KRIO KAI TIN BROXI.ALLA ITAN TOSO KRIMA JIATI PERIMENE TO APOLITO"TIPOTA"
TELOS
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11 Dėrgo Email
 12/05/2007 18:20:52
MIRBREMA
SI JENI PERSHENDES ATA QE NA PERSHENDESINN EDHE ATA QE NUK NA PERSHNDESIN
AGOUSTIN DO VIJ KEFALONIA PUNON AJTE NJE SHOQIA IME EDHE DO VIJ NE BEHAR PER PUSHIME
KE DHE NGA MUA SHUME RESPEKT EDHE TE KALOSH SA ME MIRE
DHE MIRI NA PERNAS KALA KAI EFXARISTO JIA TON XERETISMO
NA SE KALA
ANGELA ATHENS
ANGELA ATHENS
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agustin
peshkopi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.3) Gecko/20060426 Firefox/1.5.0.3 Dėrgo Email
 12/05/2007 11:26:35
Mirdita te gjitheve te jete nje dite e bukur sot per te gjith temperaturat e larta kane per qellim qe te bejme plazh nje pershendetje te vecant per Angjelen & mirin Miri faleminderit per mesazhin qe kishe shkruajtur dhe shpresoj te na shkruash edhe me shpesh qe te konumikojm do te vij mje dite qe te takoj ne argostol .dhe tani dy fjal per dashurin ...ME PYETE KE DON ME SHUME MUA APO JETEN ,UNE PA U MENDUAR GJAT TE THASH JETEN,TI IKE ME VRAP PA E DITUR SE JETA IME JE TI.? SHPRESOJ TE KALONI MIR TE GJITH PA PERJASHTIM CAO..............
Fillimi i faqes 
Dėrguesi muli
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 11/05/2007 22:23:55
hi all
mos rrini deri von neper klubet ose diskot
nuk u mbet koh per dashuri.
te kaloni nje nate te kenshme.
pijaneceve i ndalohet ngarja e makines.
mendoj se me kuptuat?
jetoni ne ditet me te bukura ne mbreteri, the mos i leni gje mangut. kaq kisha me jo thon. naten
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 11/05/2007 22:11:43
Mirmbrema te gjithe kudo qe jeni me urimin qe te keni kaluar nje dite te bukur prane njeresve qe doni.

ME LER TE SHIHEM NE SYTE E TY
TE KREH FLOKET E THINJUR NGA PRITJA
ME LER TE PREHEM NE KRAHET E TU
TE TREGOJ SESA E RENDE ESHTE IKJA

Ju uroj nje fund jave te bukur pershendtje miku im "sallaku" dhe ju te tjeret
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ketri
greqi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 11/05/2007 21:30:52
Mirmbrema UROJ GJITHE SHQIPTARET KUDO QE JANE.Pse Angela po na fut friken qe ti trembemi dashurise.Po spati gjera te tilla nuk ka dhe jeta kuptim.te uroj te qetesohesh se cdo embolljo ja kalo ine,thote greku.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ketri
greqi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 11/05/2007 21:18:41
po provoj a mundem te regjistrohem se eshte hera e pare dhe nuk kam idene
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
ALBANIA

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 11/05/2007 20:35:49
PERSHENDETJE te gjiththve si jeni miq..shpresoj te jeni sa me mire....pershendetje miku im SKENDERI mire je si po ja kalon shpresoj te jesh mire...une mir jam..percafime te perzemerta dhe nga une skenderi..ciao ciao saluto.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 11/05/2007 13:15:06
MIremengjesi te gjitheve
Skenderi Tani shume faleminderit per pershendetjet qe me keni bere
per pushimet ishte ashtu vetem nje mendim nuk mendoj te kaloj pushimet kete vere ne greqi dhe pse do me pelqente
kam degjuar qe eshte nje vend i mrekullueshem per pushime dhe vertet qe kam deshiren ta vizitoj nje dite atehere si te kemi gjithnje contact do me pelqente tju takoja po shume gjate thuaj

Ju uroj te gjitheve nga zemra nje dite te mrekullueshme
ju puth
Fillimi i faqes 
Dėrguesi miri
KEFALONJA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 11/05/2007 11:46:20
PERSHNDETJE TE GJITHVE nga une Miri tan u futa ne kete faqe po me pelqejn shume mendimet tuja qe shpreheni shpresoj te kaloni mire kudo qe jeni pershendes Agustinin qe eshte shoku im i ngusht .nje dite te bukur per te gjith nga une Miri cao.?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 11/05/2007 10:01:24
mirmengjesi per te gjith ckemi mire jeni ju uroj te jeni mire dhe tja kaloni nje dit sa mete bukur ,se une po kaloj ditet mete nje dimbie ne zemer dhe ju uroj ce ju te mos ta kaloni kurr se dashuria i ka keto gjera kujdesuni kur te dashuroni dhe dashuria e medhe ska dhe shum vler por vetem dhimbje. ERSA flm per pershendetjen te uroj te jesh mire dhe tja kalojsh same mire dhe besoj kur te vish me pushime te na tregojsh ok pac fat lumturi dhe mbarsi ne jet me nderim dhe respekt skenderi athin . KLODIANA mirmengjesi ckemi mire je si ja kalon me shendet me pun mire familja mir dil nga nje here se na mungon shum .te uroj pac fat dhe lumturi ne jet percafime nga miku yt i dashur me respekt te madh skenderi athin . . / ju uroj te gjithve fat lumturi dhe mirkuptim ne jeten dhe familjet tuaja. me nderim dhe respekt skenderi athin .TANI mire je si ja kalon je i nderuar dhe i respektuar per poezit e bukura ce po na shkruan pac fat dhe lumturi na jeten tende merespekt SK
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11 Dėrgo Email
 11/05/2007 00:07:38
mirbrema
ju uroj nje dite 1 nate me dashuri adhe me shume lumturi
larg nga dashuria qe dhemb ska asnje vlerje
ne fund
mbetet vetem dhibja e zemres edhe trishtimi

angela athens
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] (66) [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003