Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 67/100
(mesazhet 496 - 510 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] (67) [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 10/05/2007 21:42:42
pershendetje

si nje trendafil

dashurija shuhet ne heshtje
si kur thahet trendafili nga etja
tani kam nevoj pe buzeceshjet
ce me fale ti
pa ty shum ifto esht tani
pa ty nuk me ngroh as zjarri
ishe e para ce hyre thell ne njenjat e mija
iheshtur esht momenti
e heshtur je edhe ti
e heshtur esht biseda omene te dy
tani gjerat kuptohen
gjdote thuash te kerkosh te ikim
se gjerat publikohen
pse gjdo fillim ka nje mbarim
shum e brisht esht dashurija
ndoshta shum i brisht isha un per ty
po ku ndodhet lumturija ce kisha un me ty
e kujtoj shpesh situaten
ateher kur ish si trendafil
tredafili tani vyshket
vyshket vyshket ne etje etje etje
shpresa lete vdes e e fundit zdua tete harroj
edhe pse ketu jam tretur kurr zdote harroj
ne lojvaren e jetes e ty diku dote takoj
sepse ne u deshem tani e nguslloj vehten
se dita dites tani per ty po tretem tretem tretem
per ty d,a n j e l a ce sot nje tjetri unazen
ja pranove ,e ate te time e harrove
ah kurbet cofsh imallku
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 10/05/2007 18:55:20
pershendetje te gjithve e ju uroj shendet embaresi ne familjet tuaja

flm erisa pe pershendetjen
edhe un te uroj gjith te mira e kesaj bote
e kur te ikesh me pushme ja kalofsh same gezuar,,
pershendetje edhe per ty skender
te uroj gjith temirat e tjakalosh ashtu sic te deshiron zemra.

tek ty
tek ty shpirt jeton shpirt dashuria
tek buzt e tua gjeta jet
kur me prek te them te dua
jan te miat buzet e tua

merre cjellin takam falur
tije bota tije cjelli
tije deti tije djelli
tije ajo te dua ty........

je gjysma ime neket jete
gjithshka ce te ndoll
nese nje dit me nuk dojem
me shkruaj dhe nen tok se i joti jam

kjo esht nje an ce na ndan
nese nje dit cjelli dote gjej ty
ateher djelli dotevi ete ngroh

tek ty jeton shpir dashuria....

ja kalofshi same gezuar
te gjith ju uroj lumturi te pa fund ne jeten tuaj..;;;
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11 Dėrgo Email
 10/05/2007 14:53:50
mirbrema
agoustin je mire?
ida to minima sou kai xerome pou to egrapses jiati to moro mou pistevi alla
na se kala


pershendes te gjithe te keni nje dite te bukur
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 10/05/2007 13:55:24
Miremengjesi te gjitheve


Skenderi flm per pershendetjen nga une cdo gje mire Ok atehere do e leme per muajin tjeter dhe une ashtu mendoja duhet qe uji te jete acoma i ftohte

JU uroj nje dite sa me te kendeshme per te gjithe

dhe nga nje puthje per te gjithe ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agustin
peshkopi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-GB; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 10/05/2007 11:35:59
Pershendetje te gjithve nga ana ime uroj ta kaloni kete behar si me e mira tani ka vazhduar plazhi ketu ne kefallonja dhe jeni te mirpritur te gjith nje pershendetje per te gjith juve qe shkruani ne kete faqe ,Angjela efkome na perasis ala me to agori sou jati i ali nomizane oti thelo na to ftjakso mazi sou ala kanun lathos esi kseris kala ala efkome na vris to krono me to agori sou narthis edho sti kefallonja ja na gnoris tou me kalitra ke i tris .shpresoj te kaloni nje dite te gzuar te gjith nje puthje nga une Agustini cao.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ceni
canada

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 10/05/2007 00:06:13
This is a very good website. Well done. Keep up the good work
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athina

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 09/05/2007 21:57:40
mirmbrema per te gjith ckemi mire si ja kaloni ju uroj te ja kaloni sa me mire te gjith .ERSA mirmbrema ckemi mire si ja kaloni te uroj te jesh mire si nga ana personale ashtu edhe familjare . Ersa per plazhin ce me pyte kan vazhdu por eshte heret akoma une do te thoja po ce se do vish per pushime ketu ne greci hajde muajin tjeter se do jet me bukur se tani sa po kan vazhdu ok de besoj se ne coft se vjen ketu do takohemi dhe do bisedojme dhe nga afer
ok te uroi pac fat lumturi dhe te gjitha te mirat e kesaj bote mire u pafshim.me respekt skenderi. nje nat te kendshme . Mirembrema Tani ckemi mire si ja kalon me shendet pun familje mir te uroj te jesh sa me mire dhe tja kalojsh si te jen me bukur ti dhe gjith ata cete don zemra ty . me rspekt skenderi athin.////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
GENOA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 09/05/2007 21:27:33
mirmbrema te gjithve!
ciao TANI komplimenti x poezin me pelqeu dhe shpresoj qe te na shkruajn perseri disa nga miqt tan te tjera ashtu edhe ti te pakten kur te hapim kete faqe te shikojm dicka interesante. ju pershendes te gjithve me repekt bruni ciao!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athensaa

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.11) Gecko/20070312 Firefox/1.5.0.11 Dėrgo Email
 09/05/2007 16:02:17
mirbrema
si jeni
pershendetje te gjtheve
erisa ketu ne greki kan filluar detin edhe disa dhe pushimet verore
egoustin ola kala
kai kati allo mia psixi me ksexase alla den pirazei perisoteres meres erxonte.
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Elion
Birmingham Uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 09/05/2007 13:48:18
Good morning Albanian peolpe. how is evrybody today. I hope everyone its keeping as we are proud safe.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 09/05/2007 13:18:32
Miremengjesi te gjitheve

TANI ckemi si ke kaluar na ke munguar ketu pyesja veten ku do kehs perfunduar qe na harrove
gjithe te mirat per ty tani kalofsh si te doje zemra jote

Skenderipershendetje nga ana ime si je ti ckemi nga greqia ka filluar plazhi acoma te marrim ca pushime atje
pershendetje dhe gjithe te tjereve qe shkruani ketu cdo te mire ne jete per ju kalofshi shkelqyer

Elion une shume mire jam flm po nga ti ckemi
ciao ju puth
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Elion
Birmingham Uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 09/05/2007 02:33:17
Hi Erisa .Nga te kemi? Te uroj te jesh mir me shkruaj ne E-mail Safe.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Elion
Birmingham Uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 09/05/2007 02:18:55
Hi people, persh te gjith shqiptaret kudo qe ndodhen jasht addheut dhe brenda adheut. prsh e vecant per mulin nga Bham e mora vesh per ate fola me klaren,me tha qe do vjer neser me te takuar. Talk to u soon Safe. Elion
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 08/05/2007 21:40:03
Mirmbrema te gjithve ckemi mire jeni , Angel tirone ckemi mire jeni cthot tr mir flm per pershendetjen une jam mir dhe jam ketej ne greci do kthehem per nje muaj ne tiran tu uroj te jesh mire dhe tja kaloni mire merespekt skenderi . Kurse ti agostin dhe angjela sot skam koh te ju shkruaj por kam besimin se do jav kthej pergjigjet shum shpejt se tani kam vetem minuta pushim se jam ne nje simbulje dhe nuk di ne core do mbarojme ok
klodiana ke pershendetjet e mia dhe gezohem ce je mir ne zemer te fala andej me respekt miku yt skenderi . naten per te gjith tja kaloni sa me mire ..////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ilir
shkodra

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 08/05/2007 20:16:02
www.djiliri.ilirus.com www.djiliri.ilirus.com www.djiliri.ilirus.com www.djiliri.ilirus.com www.djiliri.ilirus.com www.djiliri.ilirus.com www.djiliri.ilirus.com www.djiliri.ilirus.com www.djiliri.ilirus.com www.djiliri.ilirus.com www.djiliri.ilirus.com
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] (67) [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003