Faqja Kryesore  >> Muzikë
 
Koncerti / Festivali
Kėngė
            Kantautorėt dhe Albumet -
            1.    Fest Serenatė 99 11
            2.    Festivali 1991 11
            3.    Festivali 1993 15
            4.    Festivali 1995 12
            5.    Festivali 1996 14
            6.    Festivali 1997 13
            7.    Festivali 1998 12
            8.    Festivali 1999 15
            9.    Festivali 2000 14
          10.    Festivali 2001 15
          11.    Festivali 2002 14
          12.    Festivali Fėmijėve 2003 19
          13.    Kėnga Magjike 2001 31
          14.    Kėnga Magjike 2003 15
          15.    Kėnga Magjike nr.2 15
          16.    Kėngėt e Liqenit -1- 12
          17.    Kėngėt e Liqenit -2- 12
          18.    Kėngėt e Stinės 1996 14
          19.    Kėngėt e Stinės 1997 14
          20.    Kėngėt e Stinės 1998 13
          21.    Kėngėt e Stinės 2000 15
          22.    Maratona e Kėngės Popullore vol 1 10
          23.    Maratona e Kėngės Popullore vol 2 10
          24.    Maratona e Kėngės Popullore vol 3 12
          25.    Maratona e Kėngės Popullore vol 4 11
          26.    Maratona e Kėngės Popullore vol 5 10
          27.    Nostalgji Vol.1 10
          28.    Nostalgji Vol.2 10
          29.    Nostalgji Vol.3 17

 

 Shiko Listėn Personale tė Kėngėve 

 Dėgjo 20 kėngė tė rastėsishme nga koleksioni 


 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012