Faqja Kryesore  >> Muzikë
 
Albumi / Autori
Kėngė
            Festivale dhe Koncerte -
            1.    2 die 4 21
            2.    Adelina Ēobani 11
            3.    Alban Emiri 9
            4.    Aleksandėr Gjoka 16
            5.    Alfred Meēo 10
            6.    Alma Bektashi 9
            7.    Altin Shira 10
            8.    Andi Shkoza 10
            9.    Anita Take 18
          10.    Anjesa 8
          11.    Arben Sinanaj 10
          12.    Arbėrie Hadėrgjonaj 7
          13.    Ardit Gjebrea 13
          14.    Ardit Gjerbrea - Ja ku jam 14
          15.    Artiola Toska 11
          16.    Aurela Gaēe 10
          17.    Aurora 11
          18.    Bela 8
          19.    Bojken Lako 6
          20.    Bujar Qamili 10
          21.    Dashnor Diko 9
          22.    Djemtė e Detit 9
          23.    Djemtė e Vlorės 13
          24.    Eglantina Toska 10
          25.    Eli Fara 33
          26.    Elita 5 32
          27.    Ema Qazimi 17
          28.    Eranda Libohova 8
          29.    Erjon Korini 15
          30.    Ermira Babaliu 17
          31.    Ervini 8
          32.    Etmond Mancaku 15
          33.    Fatma Zyberi 17
          34.    Fatos Yzeiri 11
          35.    Fitnete Rexha 18
          36.    Franēesk Radi 10
          37.    Gaqo Ēako 22
          38.    Gjergj Jorgaqi 22
          39.    Grupi Akullthyesit 14
          40.    Grupi Alboys 4
          41.    Grupi Mishela 13
          42.    Grupi Mister 10
          43.    Grupi Ritfolk 14
          44.    Grupi Talea Ballkan 17
          45.    Grupi The Dreams 11
          46.    Grupi ThunderWay 9
          47.    Grupi i Tepelenės 10
          48.    Grupi i Vrionit 12
          49.    Ilir Veliu 12
          50.    Irma Libohova 26
          51.    Irma dhe Eranda -tė vjetra- 15
          52.    Kastriot Tusha 25
          53.    Kozma Dushi 8
          54.    Kėngė Greke 15
          55.    Kėngė Humoristike 26
          56.    Kėngė Pėrmetare 12
          57.    Kėngė korēare 17
          58.    Kėngė tė lehta 16
          59.    Kėngė tė zgjedhura 10
          60.    Laberia ime 13
          61.    Laver Bariu 13
          62.    Ledina Ēelo 10
          63.    Liri Rasha 18
          64.    Luan Rrapushi 7
          65.    Luēie Miloti 17
          66.    Mariza Ikonomi 12
          67.    Mimoza Selimi 9
          68.    Mira Konēi 29
          69.    Mirsina Prenja 9
          70.    Motrat Paraveli 13
          71.    Mozaik Populloresh 11
          72.    Pajtim Struga 11
          73.    Parashqevi Simaku -popullore- 11
          74.    Parashqevi Simaku -tė lehta- 17
          75.    Pirro Ēako 21
          76.    Pol Milo 10
          77.    Popullore Dasme -1- 15
          78.    Popullore Dasme -2- 12
          79.    Projekt Jon 15
          80.    Redon Makashi 15
          81.    Robert Aliaj 10
          82.    Rovena Dilo 12
          83.    Rovena Stefa 18
          84.    Sajad Sadiku 17
          85.    Sami Kallmi 10
          86.    Selami Kolonja 14
          87.    Shoqėria Jugu 19
          88.    Shqipėria e jugut 18
          89.    Shqipėria e mesme 17
          90.    Shqipėria e veriut 18
          91.    Sinan Hoxha 30
          92.    Spirit Voice 9
          93.    Tani 2001 10
          94.    Tefta Tashko Koēo 16
          95.    Top Albania Radio 27
          96.    Top Albania Radio ETNIK 11
          97.    Valbona Mema 7
          98.    Vaēe Zela 24
          99.    Vėllezėrit Curri 11
          100.    West Side Family 12
          101.    Zef Kakoca -Kėngė arbėreshe- 19
          102.    Zico Dance 9

 

 Shiko Listėn Personale tė Kėngėve 

 Dėgjo 20 kėngė tė rastėsishme nga koleksioni 


 

 

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2012